Pozvánka - Decimace invazního zlatobýlu

Zvu Vás k uvolňující činnosti - vytrhávání zlatobýlu kanadského - od pátku do neděle (26. - 28 června).
Je to jednoduché, rostlina se vezme za zhruba metr dlouhý stonek a vytrhne se. Ideální při nastřádání těžkostí z pracovního týdne nebo naopak pro nalezení trochy zvířecí divokosti - chytit a zakousnout! (...vytrhnout)
S sebou si vezměte zahradní rukavice. (Jde to i bez nich a případně mám i několik k zapůjčení.) Kdo bude přespávat, ať si vezme také karimatku a spacák.
---
V nejparnějších částech dnů můžeme hrát hry ve stínu nebo se vydat na kole k rybníkům v lese. Ráno a v podvečer pojďme svou převahou intelektuální i motorickou potlačit rozmáhání invazního druhu zlatobýlu kanadského v naší krajině =)
Pozor - brzy přijde pozvání na samosběr dobromysli !
